به سایت خودتون خوش آمدید. تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تبلیغات ما "تلاش برای ارائه بهترین ها" برای شماست.تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعمیرگاه مکانیکی تهران
تعمیرگاه مکانیکی تهران

منظور از تعمیر اساسی موتور تهران، بررسی مشکل و عیب یابی دقیق موتور تهران شما است که مطمئناً در تعمیرات حرفه ای و تعویض قطعه مشکل دار تاثیر بسزایی خواهد داشت. گاهی وقت ها تشخیص مشکل اشتباه باعث عدم رفع مشکل و هزینه های بی مورد می شود. تعمیرگاه مکانیکی با کادری آموزش دیده و با تجریه با تضمین رفع مشکل، موتور تهران خارجی شما را تعمیر می کند که رضایت خاطر مشتری جلب شود. تعمیر موتور تهران یک امر تخصصی در مکانیکی است که باید توسط افراد کاربلد صورت گیرد. تمام کار یک اتومبیل تهران با هدایت موتور آن صورت می‌گیرد وهرگونه مشکل در قطعات موتور تهران ممکن است تا مدت‌ها شما را از داشتن نعمت خودروی تهران سالم محروم کند. تعمیر موتور خودرو تهران که در اثر عدم رسیدگی به موقع به ایرادات رخ می‌دهد؛ از پر هزینه‌ترین تعمیرات مربوط به خودرو تهران است. قیمت تعمیر موتور تهران براساس تعرفه تعیین شده در مکانیکی برای تعمیر موتور تهران و تجهیزات وابسته به آن، نوع خودرو تهران، تعویض قطعات فرسوده می‌تواند متغیر باشد. بنابراین قیمت تعمیر موتور تهران براساس نوع مشکل و پس از بازبینی وضعیت موتور تهران و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر و تعویض تعیین می‌شود.
انتخاب بهترین تعمیرکار موتور تهران ، از جمله این خدمات می توان به تعمیرات تخصصی موتور تهران هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برقی اشاره نمود. موتور تهران بدون شک بخش اصلی و قلب تپنده آن است و در صورت بروز مشکل نمی توان در مورد آن اهمال نمود. از طرفی با توجه به پیچیدگی موتور تهران امروزی و وابستگی مستقیم عملکرد بخش مکانیکی و الکتریکی موتور با یکدیگر، حساسیت کار بسیار بالاست. مشکلاتی از قبیل روغن سوزی تهران، یاتاقان زدن تهران، سوختن واشر سرسیلندر تهران، ایراد کوئل تهران، کار نکردن دینام تهران، مشکل کاتالیزور تهران، خام سوزی تهران و … جزء تعمیرات موتور تهران محسوب می شوند و در صورت بروز، pilte می تواند طی یک زمان بندی مناسب و با کیفیتی بالا به رفع و اصلاح آنها بپردازد.علاوه بر آن مشکلات مربوط به ای سی یو (ECU) نیز در زمره تعمیرگاه مکانیکی موتور تهران قرار می گیرند. اگر تهران شما ارورهای ای سی یو ارسال می کند، می توانید جهت رفع مشکل به تعمیرگاه مکانیکی تهران مراجعه نمایید. ای سی یو در واقع مجموعه ای از سنسورهاست که روی موتور خودرو تهراننصب هستند و عملکرد آن را کنترل می نمایند.

تعمیرگاه مکانیکی تهران


مکانیکی تهران : تعمیرگاه مکانیکی تایم گیری یا تعویض تسمه تایم تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی :تسمه تایم با جنس لاستیکی یا فلزی و زنجیری، قسمتی از لوازم مصرفی است و با اتمام عمرش بایستی تعویض گردد. تسمه تایم، میل لنگ را به میل سوپاپ و سوپاپ ها وصل میکند لذا در صورتی که به موقع تعویض نگردد و پاره شود ، سبب کج شدن سوپاپ میگردد و هزینه گزافی به عهده مشتری می اندازد، در تعمیرگاه مکانیکی خدمات تسمه تایم در موارد زیر انجام میشود.تعویض تسمه تایم تهران،چک کردن تایم خودرو تهران،تایم کردن موتور و تایم گیری تهران،هزینه تعویض تسمه تایم تهران : هزینه تعویض برای خودروهای مختلف متفاوت است و بستگی به نوع موتور دارد
فیلرگیری تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی:به علل متفاوت فیلر گیری توسط تعمیرگاه مکانیکی انجام میشود ولی عمده علت آن زمانیست که تهران در سربالایی ها داغ میکند که دلیل آن سفت یا خلاص بودن سوپاپ هاست ، در فیلر گیری سوپاپ ها را تنظیم میکنیم که سفت یا خیلی شل نباشد تا از خروج انرژی موتور و گرم شدن خودرو جلوگیری کنیم. این خدمت در تعمیرگاه مکانیکی ارائه میشود.
سیلندر تهران و سرسیلندر تهران:یکی از مهمترین وظایف سر سیلندر انسداد سیلندر و ایجاد یک ناحیه بسته است و همینطور آب بندی محفظه احتراق، سیلندر و سر سیلندر همیشه با دماهای بالا سر و کار دارد به همین علت توسط سیستم خنک کاری میشوند ، اویل پمپ تهران، واتر پمپ تهران و رادیاتور تهران و فن وظیفه خنک کاری سر سیلندر را دارند و در صورت خرابی هر کدام سیلندر تاب بر میدارد و نیاز به تراشکاری و … دارد. در صورت جوش آوردن تهران ، واشر سر سیلندر تهران آسیب میبیند و آب وارد سیستم احتراق میگردد و سیستم نیاز به تراشکار پیدا میکند. تعمیرگاه مکانیکی خدمات زیر را جهت رفع مشکلات سیلندر ، جوش آوردن خودرو ، آب و روغن قاطی کردن موتور انجام میدهد :تعمیر سرسیلندر تهران،تعویض بلوک سیلندر تهران،تعویض سر سیلندر تهران،تعویض واشر سرسیلندر تهران،تراشکاری سیلندر و سرسیلندر تهران،تعویض دسته موتور تهران،رفع لرزش موتور و لگد زدن با تعویض به موقع دسته موتور تهران انجام میشود ، یکی از وظایف مهم دسته موتور تهران، کاهش انتقال لرزشهای موتور به اطاق تهران است.در تعمیرگاه مکانیکی تعویض دسته موتور تهران بصورت ذیل انجام میشود :بررسی سلامت دسته موتور تهران،تعویض دسته موتور بالا تهران،تعویض دسته موتور پایین تهران
تعویض کاتالیزور تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : کاتالیزور تهران با جنس سرامیک مانند و پوسته فلزی، قطعه ای جهت جلوگیری از آلایندگی خودرو تهران است و با پر شدنش باید تعویض گردد. کاتالیزور تهران، درون اگزوز قرار دارد لذا در صورتی که در زمان صحیح به مکانیکی نروید و پر شود ، سبب کاهش قدرت خودرو تهران میگردد و ممکن است به آسیب موتوری منجر شود ، در تعمیرگاه مکانیکی خدمات کاتالیست تهران در موارد زیر انجام میشود:بررسی خالی یا پربودن کاتالیزور تهران،تعویض کاتالیست تهران،تخلیه کاتالیزور تهران.
تعمیر و تعویض گلویی اگزوز تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی:گلویی اگزوز تهران یک لوله است که اولین قطعه از سیستم اگزوز ماشین تهران می باشد که به صورت مستقیم به موتور تهران وصل می شود، در ناحیه اتصال گلویی اگزوز به موتور یک واشر نسوز قرار دارد که واشر گلویی اگزوز نامیده میشود. واشر گلویی همراه 2 پیچ و مهره فنر دار ، جهت اتصال گلویی به موتور تعبیه شده که عموما در زمان تعمیر و تعویض گلویی، تعویض میشوند. این خدمت نیز در تعمیرگاه مکانیکی انجام میشود.
تعویض اویل پمپ تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی:اویل پمپ تهران ، پمپ روغن و به انگلیسی oil pump قطعه ایست که روغن را جهت خنک کاری و لغزنده بودن قطعات موتور تهران به حرکت در میآورد و به این منظور قدرت خود را از میل لنگ میگیرد: رفع چراغ روغن ناشی از ضعیف شدن اویل پمپ تهران،تعویض اویل پمپ تهران،تعویض فشنگی روغن تهران،رفع مشکل گرفتگی فیلتر های اویل پمپ با تعویض آن.
تعمیر و تعویض واتر پمپ تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی :واتر پمپ تهران یا پمپ آب تهران قسمتی از سیستم خنک کاری خودرو تهران است که تسمه تایم معمولا، واتر پمپ را مستقیما میگرداند همچنین در بعضی ماشین ها تسمه کمکی که به پولی سر پمپ آب متصل است پره های درون آن را به گردش در می آورد. در نتیجه فعالیت واتر پمپ با فعالیت موتور در ارتباط است. در صورت خرابی واتر پمپ تهران ، احتمال خرابی موتور و سرسیلندرو بلوک سیلندر وجود دارد، توصیه میشود هر 100 هزار کیلومتر ، واتر پمپ تهران را تعویض نمایید ، تعویض واتر پمپ در تعمیرگاه مکانیکی انجام میشود.
تعویض تسمه دینام تهران و هرزگرد و پولی تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : تسمه دینام تهران، اجزای مختلف مانند فن ، سیستم هیدرولیک ، تهویه مطبوع ( کولر ) و پمپ آب و دینام را به هم مربوط میکند و این کار از طریق پیچیدن دور هرزگردها اتفاق می افتد. انواع هرزگرد و پولی هایی که تسمه دینام دور آن میچرخد : پولی میل لنگ،پولی دینام،پولی هیدرولیک،هرزگرد،تسمه سفت کن.
تعمیر و تعویض فلایویل تهران ، تعمیرگاه مکانیکی : فلایویل تهران قطعه ایست که از یک طرف به میل لنگ و از طرف دیگر به دیسک و صفحه میرسد که وظایفی از قبیل کاهش لرزش موتور تهران ، تعدیل و تقویت قدرت پیستون و راه اندازی موتور با کمک استارت دارد و در صورت خرابی ، علائمی در حوزه وظایف خود نشان میدهد. از جمله خرابی های فلایویل میتوان به موارد ذیل اشاره کرد : مسطح نبودن فلایویل و تاب نداشت ،مرکز بنودن محل بلبرینگ شفت،تراز نبودن لنگی عمودی فلایویل،خرابی دنده فلایویل،خط افتادن فلایویل،گشادی جای پیچ های فلایول
تعمیر تهران و تعویض پمپ بنزین تهران ، تعمیرگاه مکانیکی : پمپ بنزین یا fuel pump ، بنزین را از درون باک به سمت موتور خودرو تهران پمپ می‌کند. اگر پمپ بنزین تهران به درستی کار نکند سوخت به موتور نمیرسد و احتراق کامل انجام نمیشود و در نتیجه خودرو تهران بد کار میکند و یا خاموش میگردد.نحوه کارکرد پمپ بنزین و محل قرارگیری آن : پمپ بنزین تهران معمولا نزدیک باک بنزین است تا در تماس مستقیم با بنزین باشد و خنک گردد. همچنین قرارگیری این قطعه در باک بنزین سبب کاهش سر و صدای آن میگردد. پمپ بنزین سالم بنزین را با فشاری بین 4-6 بار به موتور خودرو هدایت می‌کند. اگر فشار این قطعه کم شود، سوخت رسانی به درستی انجام نمی‌شود و در نتیجه موتور خودرو عملکرد درستی نشان نخواهد داد، این فشار را با فشار سنج ینزین اندازه گیری میکنند.

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تنظیم موتور تهران : در تعمیرگاه مکانیکی خدمات زیر برای تنظیم موتور تهران ارائه میگردد : 1. شستشو ، تعمیر و تعویض سوزن های انژکتور تهران . 2. شستشو و تعویض دریچه گاز تهران.3. شستشو و تعویض سنسور اول و سنسور دوم اکسیژن . 4. شستشو ، تعمیر و تعویض سنسور دور موتور تهران 5. شستشو و تعویض شمع خودرو 6. خدمات دیاگ تهران 7. ریمپ 8. رفع کپ کردن خودرو 9. رفع ریپ زدن اتومبیل تهران 10. کاهش خروج گاز های زیاد از اتومبیل ( رد شدن معاینه فنی تهران )
تعمیر تهران و تعویض دیسک و صفحه خودروهای دنده ای و دیسک و صفحه گیربکس اتوماتیک توسط تعمیرگاه مکانیکی : علائم خرابی دیسک و صفحه تهران ، متوسط عمر دیسک و صفحه 50،000 کیلومتر می باشد و بروز مشکلات پیش از این مسافت ، معمولا کمتر پیش می آید.با این حال ، عواملی مانند عادت های رانندگی ، نشت مایعات و فشار زیاد می توانند این مدت زمان ماندگاری را کوتاه کنند .نشانه های خرابی دیسک و صفحه کلاچ :1.تلق تلق کردن،2.لیزخوردن 3.خوب گاز نخوردن در اتومبیل های گیربکس دستی ، راننده با گرفتن کلاچ در واقع انتقال قدرت را از موتور به گیربکس قطع می‌کند و در نتیجه میتواند دنده ماشین را تغییر دهد و میزان قدرت منتقله به چرخ‌ها را تغییر دهد. اجزا و قطعات کلاچ عبارتند از: صفحه کلاچ ، دیسک کلاچ ، فلایویل ، دو شاخه کلاچ ، شاخک‌ها ، بلبرینگ کلاچ و اهرم ، که از کاسه چدنی تشکیل شده است.
تعمیر ABS تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : ترمز ABS یا Anti-lock braking system ، جهت قفل نکردن ترمز در شرایط بارانی و ترمز های شدید به کار می آید و مکانیسم آن نوسان در گرفتن ترمز است به این صورت که در زمان کوتاهی تعداد زیادی ترمز گرفته میشود. * ecu ترمز ABS:ecu به سیستم‌های ترمز ABS دستور می‌دهد و باعث وارد عمل شدن ترمز ای بی اس میگردد که از طریق رینگ ABS نیرو به چرخ‎ها وارد شده و سبب ایستادن خودرو میگردد. * واحد کنترل hydraulic تهران:قلب ترمز ABS است. ورودی این واحد، فرمانی است که از ecu دریافت می‌شود که مقدار روغن ترمز ABS مناسب را به سیستم ترمز ABS اعلام می‌کند. این سیستم می‌تواند تا ۱۵ بار در ثانیه باز و بسته شود. این واحد خود از اجزای مختلفی تشکیل شده که شامل، سیم پیچ‌های سلونوییدی، شیرهای برقی، بلوک کنترل کننده هیدرولیکی، شیرهای خروجی، یاتاقان، پیستون‌های تعدیل کننده پمپ، موتور، پیچ و مخزن فشار کم است. شیر‌های برقی ABS تهران: شیر برقی ها در واحد hydraulic مقدار روغن خروجی را کنترل می‌کنند. اساس کار این شیر‌ها با مغناطیس است اما خودشان آهنربا نیستند و به صورت طبیعی خاصیت مغناطیسی ندارند، اما با عبور جریان برق از سیکپم لوله‌های اطراف آن، خاصیت الکترومغناطیسی پیدا می‌کنند که با توجه به جریان برق وردی مقدار روغن را تنظیم می‌کند.شیر‌های ورودی‌ای که با برق کار می‌کنند می‌تواند بنا بر نوع آن تا ۱۵ بار باز و بسته شود. امروزه بیشتر به جای شیر برقی از پیستون‌های متحرک یا پیچ استفاده میکنند. * پمپ ABS تهران: با توجه به مقدار سرعتی که خودرو دارد و میزان نیرویی که برای ایستادن آن لازم است ، مقدار روغن ترمز ABS تنظیم می‌شود. نیرویی که باعث پمپاژ روغن ترمز ABS به داخل سیستم ترمز ABS می‌شود توسط پمپ تأمین می‌گردد. * سیلندر اصلی ABS تهران : با فشردن پدال ترمز پیستون اولیه و ثانویه ABS به حرکت در می‌آیند و در نتیجه حرکت پیستون‌های کمکی، پیستون اصلی نیز به حرکت در می آید و باعث ورود و خروج روغن ترمز ABS می‌گردد. * سنسورهای ABS تهران: سنسور‌های موجود در ترمز ABS، سنسورهایی هستند که در حرکت چرخ کاربرد دارند و در دو نوع فعال و غیرفعال هستند، سنسور های فعال از زمانی که سرعت ما از یک کیلومتر بیشتر می‌شود، فعال هستند و تفاوتی که با سنسور‌های غیر فعال دارند این است که سنسور‌های غیر فعال زمانی که سرعت از هفت کیلومتر به بالا است فعال می‌شود.
تعویض لنت تهران و دیسک ترمز تهران، تعویض لنت ترمز تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : تعویض لنت های تهران و یا دیسک ترمز تهران در شرایط مختلف متفاوت است. گاهی اوقات ممکن است دیسک ‌های ترمز علامت هایی مثل سایش و پاره شدن در هنگام ترمز گرفتن، ارتعاش و یا بوی لاستیک را به نمایش بگذارند، اگر علامت های فوق برای شما آشنا می‌باشند، بهتر است در اسرع وقت ماشین را به تعمیرگاه مکانیکی نشان دهید، چرا که سیستم ترمز تهران شما دچار ایراد شده است. به طور کلی اقدام برای تعویض هر چهار دیسک ترمز موجود در خودرو تهران، می‌تواند عاقلانه باشد. معمولا عمر دیسک های تهران بسته به کیلومتر طی شده یا روش رانندگی شما بررسی می‌شوند.مثلا ماشین هایی که در آن‌ها سبک ترمز گرفتن بسیار شدید و خشن باشد و یا مسافتی به اندازه 25000 تا 70000 کیلومتر طی شده است، نیاز به بررسی و یا تعویض دیسک های ترمز خواهند داشت.
تعویض بلبرینگ چرخ تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : بلبرینگ چرخ با تاثیر کاهش اصطحکاک و کارکرد روان ماشین در جاده برای عملکرد مناسب خودرو تهران، توپی ، لاستیک و چرخ ضروری است. از علائم خرابی آن سایش ناهموار تایر ، صدای سنگ زنی ، لرزش فرمان ، لق زدن چرخ و … است. در تعمیرگاه مکانیکی تعمیرات چرخ و بلبرینگ آن بصورت حرفه ای انجام میشود.
تعمیر تهران و تعویض ماهک دنده تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : ماهک دنده قطعه ای مرتبط با گیربکس است و در صورت خرابی ، دنده خودرو تهران در جای خود بصورت صحیح قرار نمیگیرد و کج میشود. همچنین گاها درست جا نرفتن دنده میتواند ناشی از خرابی ماهک دنده باشد.
تعمیرات جعبه فرمان تهران ، تعمیرگاه مکانیکی : انواع جعبه فرمان تهران ، جعبه فرمان دنده شانه ای و پنیون ،جعبه فرمان هیدرولیک،جعبه فرمان مکانیکی،جعبه فرمان های جک داخل،جعبه فرمان های جک بیرون. علائم خرابی جعبه فرمان چه هستند ؟ خلاصی بیش از حد در دستگاه فرمان – سفت بودن فرمان – گیج بودن فرمان خودرو حین رانندگی – اتومبیل در حالت معمولی رانندگی به یک جهت کشیده شود – خودرو در هنگام ترمز کردن به یک سمت کشیده شود – چرخ جلو در سرعت کم لرزش داشته باشد – چرخهای جلو در سرعتهای زیاد ناپایدار است (لرزش در سرعت زیاد) – پس زدن فرمان – تایرها در سر پیچها صدای ناهنجار تولید کنند – رانندگی خشن و سخت باشد
میزان فرمان تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : نشانه های میزان نبودن فرمان تهران ، تغییر در حالت قرارگیری غربیلک فرمان،کشیده شدن فرمان خودرو به یک سمت،لاستیک سایی و از بین رفتن سریع لاستیک ها،روش های میزان فرمان میزان فرمان جزئی از طریق غربیلک فرمان،میزان فرمان کلی از زیر خودرو و درون چال توسط تعمیرگاه مکانیکی.
تعویض و تعمیرات سیبک تهران، تعمیرگاه مکانیکی :سیبک قسمتی از جلوبندی تهران است که قسمت عمده ای از خرابی های جلوبندی و صداهای زیر خودرو از آن است، لذا برای رفع صداهای جلوبندی خودرو تهران بایستی بررسی گردد. سیبک از چند اتصال ، بوش و یاتاقان تشکیل شده که در استقلال تعلیق چرخ های جلو نسبت به عقب خودرو موثر است. در تعمیرگاه مکانیکی تمامی ایرادات مربوط به جلوبندی و سیبک خودرو تعمیر و رفع و رجوع میگردد.
تعویض و تعمیرات بوش طبق تهران در تعمیرگاه مکانیکی : بوش طبق ( Control Arm ) ، قطعه‌ای برای اتصال قطعات مختلف در سیستم تعلیق؛ تفاوت شاخص بین سیبک و بوش طبق، در این است که سیبک‌ها در جهت‌های گوناگون حرکت میکنند؛ ولی بوش فقط می‌تواند در یک سو متحرک باشد. کاربرد اصلی بوش طبق تهران، به‌عنوان صداگیر جهت رفع سروصدا در حین حرکت روی پستی بلندیها، حذف لرزش‌ها و تحمل مقداری از ضربات وارده به سیستم تعلیق خودرو تهران به جهت خاصیت لاستیکی این قطعه است. قابل ذکر است که یکی علایم خرابی بوش طبق ، ایجاد سروصدا و لرزش از زیر و جلو خودرو تهران است که نشان می‌دهد این قطعه، وظیفه خود را به‌درستی انجام نمی‌دهد. در تعمیرگاه مکانیکی جلوبندی ابتدا صدای زیربندی خودرو را کارشناسی و سپس نسبت به رفع مشکل بوش طبق ها ، تعمیرگاه مکانیکی اقدام میکند.
تعویض و تعمیرات کمک فنر تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : کمک فنرهای تهران قسمت مهمی از جلوبندی تهران هستند که دو کار انجام می دهند: اول کنترل حرکت فنرها و سیستم تعلیق دوم کمک فنرها تایرهای خودرو تهران را همیشه در تماس با زمین نگه می دارد. برخی ایرادات در کمک فنر تهران به ظاهر قابل تشخیص است. هر گونه تغییر شکل در کمک فنر نشان دهنده یک آسیب است. در این شرایط تغییر شکل می‌تواند ناشی از تصادف یا ضربه باشد و افتادگی در محل فنرها نیز نشان دهنده نقص در آن است.اگر روی کمک فنرهای تهران روغن وجود داشته باشد نشان دهنده نشتی روغن است. آسیب دیدن آب بندی محفظه روغن سبب نشتی آن می‌شود و در صورت روغن ریزی باید نسبت به تعویض فنرها اقدام کرد.خودرو تهران در سطح ناهموار نباید به طور غیر طبیعی بالا و پایین شود و اگر خودرو در سطح ناهوار حالت فنری و سر و صدا داشته باشد نشان دهنده اشکال در کمک فنرهاست و باید بررسی شود.
تعویض و تعمیرات میل تعادل و میل موج گیر تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : تعمیر میل تعادل قسمت شایعی در تعمیرات جلوبندی خودرو تهران است . میل تعادل که در اصطلاحات فارسی به آن میل موج گیر نیز می گویند، سبب حفظ تعادل و ممانعت از چپ شدن خودرو تهران می شود. این میله از چنس فولادی ساخته شده و در دو سر خود دارای بوش است و اغلب بین فاصله دو چرخ در یک محور قرار می گیرد. به این شکل می توان گفت میل تعادل یا میل موج گیر دو سر چرخ ها را به یکدیگر متصل می کند. میل تعادل همچنین با استفاده از دو اتصال محوری در دو طرف به شاسی متصل می شود .تعمیرگاه مکانیکی

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعویض روغن تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : روغن موتورها در قلب خودرو جریان دارند چراکه وظیفه اصلی‌شان، خنک‌سازی، تصفیه‌سازی (پاک‌کنندگی)، آب‌بندی و حتی روان‌سازی است. بنابراین طبیعی است که بعد از مدتی استفاده، خواص‌ روز اول‌شان را از دست بدهند.روغن موتورها بعد از مدتی استفاده، غلظت‌شان بیشتر و بیشتر می‌شود. به خصوص اینکه روغن‌ها، ذرات فلزی یا براده‌های آهنی یا هر ناخالصی درون اجزای موتور را به خودشان جذب می‌کنند و همین موضوع، در افزایش غلظت آنها، تاثیر مستقیم دارد. روغن موتوری که حالت استانداردش را از دست می‌دهد، نه برای خنک‌سازی مناسب است و نه می‌تواند روان‌سازی قطعات را به خوبی انجام دهد. این حالت، چیزی شبیه رگ‌های گرفته در بدن انسان است. همانطور که رگ‌های گرفته، فشار زیادی به قلب می‌آورند، روغن موتور نامناسب هم فشار زیادی به مجموعه پیشرانه خودرو تهران وارد می‌کند؛ فشاری که ممکن است باعث افزایش دمای قطعات، افزایش اصطکاک قطعات و نهایتا از کار افتادن موتور تهران، ختم شود. تکنولوژی ساخت موتور تهران، نحوه رانندگی با خودرو تهران و حتی نوع روغن موتور مورد استفاده، در تعیین زمان مناسب تعویض روغن موتور تهران، بسیار مهم و حیاتی است طوری که مثلا برخی خودروسازان، هر 5000 کیلومتر را معادل هر 6 ماه درنظر می‌گیرند اما برخی دیگر هم هستند که معتقدند باید در هر 12 هزار کیلومتر یا هر یکسال، برای تعویض روغن موتور، اقدام کنید.همانطور که گفتیم، تکنولوژی ساخت موتور تهران نیز در تعیین زمان مناسب تعویض روغن موتور kohdd، مهم است. مثلا موتورهایی که از سیستم توربوشارژ استفاده می‌کنند، ممکن است زودتر از مابقی موتورهای تنفس طبیعی، نیاز به تعویض روغن موتور داشته باشند. حتی نوع سوخت هم می‌تواند در تعیین زمان تعویض روغن موتور تهران موثر باشد. مثلا موتورهای دیزلی، معمولا در بازه زمانی بیشتری (نسبت به موتورهای بنزینی) به تعویض روغن موتور نیاز دارند.
تعویض روغن گیربکس تهران توسط تعمیرگاه مکانیکی : تعویض روغن گیربکس اتوماتیک تهران خود را جدی بگیرید تا به تعمیر گیربکس اتوماتیک دچار نشوید. ما در تعمیرگاه مکانیکی با سال ها تجربه به صورت تخصصی تمامی خدمات گیربکس اتوماتیک از جمله تعویض روغن گیربکس اتوماتیک را خدمت شما ارائه می دهیم. نکته ای که در این خصوص باید دقت کنید اینه که شاید در ظاهر تعویض روغن اتوماتیک امری ساده باشد و هر جایی بتوان آن را تعویض کرد اما قطعا اینطور نیست و در خیلی از موارد یک تعویض روغن ساده موجب به وجود آمدن آسیب و تقه در گیربکس میشود و بسیار این چنین موارد به ما مراجعه کردند که روغن گیربکس اتوماتیک خودروشون رو هرجایی تعویض کردند و بعد دچار مشکل شدند. پس حتما قبل از مراجعه کمی تحقیق کنید سپس اقدام کنید تا دچار هزینه های گزاف تعمیرات گیربکس نشوید و با خیال آسوده رانندگی کنید. تعمیرگاه مکانیکی. نام دیگر روغن گیربکس، واسکازین است. واسکازین واژه ای روسی است و اگر آن را معنی کنیم به معادل روغن جعبه دنده می رسیم. روغن کاری برای بخش های متحرک خودرو یا هر وسیله ی مکانیکی دیگر لازم و ضروری است، چون در صورت نداشتن روغن، امکان اینکه بخش های متحرک به طور روان و راحت به حرکت درآیند و کارشان را خوب انجام بدهند، تقریبا ناممکن می شود.روغن های حیاتی خودروها به طور معمول دو عملکرد مهم را انجام می دهند: روغن کاری و تمیز کردن. هنگامی که روغن در قطعات گردش می کند ، خاک و خاشاک های فلزی را که می تواند در طول زمان جمع شود تمیز می کند. اگر خوش شانس باشید ، این زباله ها در ته محفظه می نشیند و در سیستم گردش نمی کند. به همین دلیل است در تعویض روغن باید حتما فیلتر عوض یا به خوبی شسته شود.جعبه‌دنده‌ها به دو گروه دستی و اتوماتیک تقسیم‌بندی می‌شوند. در این بین جعبه‌دنده‌های دستی حساسیت کمتری به نوع روغن نشان می‌دهند و معمولا مجاز هستیم واسکازین آن‌ها را طی دوره‌های طولانی‌تری در قیاس با گیربکس‌های اتوماتیک تعویض کنیم. باطری سازی تهران، تعمیرگاه مکانیکی : باطریسازی از نظر علم بهداشت حرفه ای به عملیات تعویض و تعمیر باطری خودرو اطلاق می شود. در صورتی که خیلی از افراد در ابتدا که این اصطلاح را می بینند تصورمیکنند که این لغت به معنای ساخت و تولید باطری ماشین باید باشد.یک باطری ماشین از دو فلز غیر هم جنس و یک محلول الکترولیت تشکیل شده است الکترولیت مورد استفاده در باطری اتومبیل، محلول آب و اسید سولفوریک و دو فلز غیر هم جنس آن سرب و پراكسیدسرب می باشد. باتری تهران و دینام تهران ، تعمیرگاه مکانیکی : باتری منبع برق‌رسانی در خودرو محسوب می‌شود و تمامی برق مورد نیاز خودرو از آن تأمین می‌شود. اما مگر باتری خودرو تمام نمی‌شود ؟ دینام وظیفه پر نگه داشتن باتری را برعهده دارد و کار آن مثل شناورها در کولرهای آبی است. انژکتور تهران : کار انژکتور مانند کاربراتور است و وظیفه ترکیب سوخت و هوا و تزریق آن به موتور را بر عهده دارد ، با این تفاوت که این کار را بسیار دقیق‌ تر از کاربراتور انجام می‌دهد .کویل تهران : کویل وظیفه تقویت ولتاژ برق باتری را برعهده دارد. جریان مستقیم ایجاد شده توسط باتری ۱۲ولت است و ولتاژ مورد نیاز برای ایجاد جرقه بین ۲ الکترود شمع خودرو در حدود ۷۰۰۰ ولت . این افزایش و تقویت ولتاژ توسط کویل انجام می‌شود .وایر شمع تهران : جریان الکتریسیته باید به شمع‌ها برسد تا جرقه ایجاد شود و این کار توسط وایر شمع و لایه عایق آن انجام می‌شود . کامپیوتر خودرو تهران : در خودروهای انژکتوری برای تنظیم و کنترل مقدار سوخت مصرفی از کامپیوتر استفاده شده است . از دیگر کاربردهای کامپیوتر می‌توان به افزایش‌دهنده امنیت و امکانات رفاهی خودرو و البته عیب‌یاب پیشرفته اشاره کرد .
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تهران ، تعمیرگاه تعمیر گیربکس اتوماتیک تهران،تعمیرگاه مکانیکی : از ماشین خود به خوبی مراقبت کنید چرا که ماشین شما نیز از شما مراقبت می کند. متاسفانه فهمیدن اینکه کدام یک از تعمیرگاه های گیربکس اتوماتیک دانش و تجربه مورد نیاز جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک تهران شما را دارند کار بسیار دشواری است. نکته ای که شما باید به آن توجه کنید این است که تعمیر گیربکس اتوماتیک تهران کاری تخصصی بوده و سپردن آن به مکانیک ساده عملی اشتباه ست چرا که در بسیاری از موارد باعث میشود شما دوبار برای تعمیرات گیربکس تهران خود هزینه کنید و مجددا آن را به پیش متخصص ببرید. نکته قابل توجه دیگر این است که فرق زیادی بین تعمیرکار تهران گیربکس اتوماتیک و تعویض کار گیربکس اتوماتیک تهران است و بسیاری از قطعات آن قابل تعمیر بوده که متاسفانه بسیاری از دوستان به علت نداشتن تجربه و تخصص کافی آن را تعویض میکنن. نکته ای دیگر برای دارندگان خودرو های چینی ، گیربکس اتوماتیک خودرو های چینی کمی تخصصی بوده لطفا هرجایی آن ها را تعمیر نکنید. ما در تعمیرگاه مکانیکی با دهه ها تجربه و تخصص در خدمت شما دوستان هستیم تا خودروی شما را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت همانند روز اول تحویل دهیم. تعمیر گیربکس اتوماتیک تهران تخصص ماست .نکته آخر این که همه تعمیرگاه ها برابر نیستند. برای بهترین خدمات و بالاترین کیفیت کار ، کمی وقت بگذارید و در مورد گزینه های نزدیک خود تحقیق کنید.گیربکس یا جعبه دنده در دو نوع دستی و اتوماتیک ساخته می شود. گیربکس های دستی نخستین سیستم جعبه دنده طراحی شده در صنعت خودروسازی دنیا بودند. اما طراحی و مهندسی داخلی گیربکس های اتوماتیک کمی پیچیده تر از گیربکس های دستی است. لذا تعمیر گیربکس اتوماتیک نیز به مراتب دشوارتر بوده و نیاز به مهارت و دانش بالایی دارد. تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تهران، یکی از تعمیرگاه های تخصصی گیربکس تهران در تهران است که با بیش از 15 سال سابقه کاری درخشان در خدمت مشتریان عزیز میباشد. تعمیرات گیربکس اتوماتیک تهران یکی از کارهای بسیاری تخصصی در مکانیک خودرو تهران است که نیاز به تجربه و دانش بالایی دارد. تعمیرکاران گیربکس تهران ما با گذراندن دوره های تخصصی در داخل و خارج از کشور از دانش و مهارت بالایی در تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک تهران از جمله گیربکس های AT، AMT،CVT،DCT،AL4،ZF و … برخوردارند. گیربکس های اتوماتیک نسبت به گیربکس های دستی از ساختار پیچیده تری برخوردارند و از این رو نیاز به مراقبت و حساسیت بیشتری دارند. سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک تهران : تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک در زمان معین و مشخص، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس تهران دارد.

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعمیر کولر خودرو . تهران ، تعمیرگاه مکانیکی ، شارژ گاز کولر تهران : به طور کلی، کولر همه اتومبیل‌ها به طرز یکسانی عمل می‌کنند. تمام سیستم‌ها با یک گاز فشار بالا به نام گاز خنک کننده کار می‌کنند. سیستم تهویه مطبوع از قطعات زیر درست شده است: کمپرسور تهران: مبرد را به صورت مایع فشرده می‌کند، بنابراین مبرد از طریق یک لوله به کندانسور متصل می‌شود.کندانسور تهران : گرمای گاز خنک کننده را از بین می‌برد و آن را در امتداد دریچه انبساط یا لوله سوراخ هدایت می‌کند.شیر انبساط یا لوله روزنه تهران: گاز خنک کننده را به حالت گازی اصلی خود برمی‌گرداند و به گیرنده یا خشک کن یا باتری منتقل می‌کند.گیرنده یا خشک کن یا باتری تهران : رطوبت مبرد را از بین برده و به اواپراتور منتقل می‌کند.اواپراتور تهران : گرما را از هوای عبور داده شده از هسته آن بیرون می‌کشد و آن را به داخل مبرد منتقل می‌کند و در نتیجه هوای سرد از اواپراتور جریان می‌یابد.فراموش نکنید شارژ گاز کولر ماشین درمانی موقت برای مشکل احتمالی بزرگ‌تراست. اگر سیستم کولر خودروی شما واقعا نیاز به شارژ گاز دارد، این بدان معنا است که سیستم تهویه مطبوع شما نشت کرده و باید به یک مکانیک معتبر مراجعه کنید تا علت آن بررسی و سپس کولر خودرو تعمیر شود. گاز کولر خودرو در سیستمی که هوا در آن جریان ندارد تبخیر نمی‌شود، بنابراین حتما هوا به داخل آن نشت کرده است. گازی که برای شارژ کولر به کار می رود چیست؟ گاز آر۱۳۴ای ( (R134a گازی بی‌خطر با خاصیت جذب و انتقال سریع گرما است که در شارژ کولر خودرو به کار می رود. این گاز غیرقابل اشتعال و غیرسمی است و پایداری شیمیایی و حرارتی مناسبی در مجاورت سرما از خود نشان می‌دهد. همچنین این گاز هیچ گونه واکنشی نسبت به لایه ازن ندارد، اما مانند نسل‌های گذشته خود درصورت آزاد شدن در هوا باعث گرمایش زمین می‌شود که البته میزان آن بسیار کمتر از گازهای پیشین خود است. اولین گازی که برای کولر خودرو استفاده شد R11 بود که تنها در انواع محدودی از خودروها به کار گرفته شد و به همین جهت نتوانست همه گیر شود.شارژ گاز کولر تهران

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تهران ،تعمیرگاه مکانیکی ،تعمیر موتور تهران ،مکانیکی تهران ،تعمیرگاه تهران ،تعمیرگاه تخصصی تهران ،تنطیم موتور تهران ،تعمیر abs تهران ،تعویض روغن تهران ،سرویس دوره ای تهران ،باطری سازی تهران تعمیر گیربکس تهران ،تعمیر گیربکس اتوماتیک ،تعمیر کولر تهران ،تعویض روغن گیربکس تهران ،تعویض روغنی تهران ،میزان فرمان تهران ،تعویض لنت تهران

تعمیرگاه مکانیکی تهران

تعمیر پمپ بنزین تهران

بهترین مکانیکی تهران

تعمیر و تعویض کاتالیزور تهران
بهترین تعمیرگاه تهران
تعمیرگاه مکانیکی تهران 09120405028

44627360

تعمیرگاه مکانیکی تهران

محدوده خدمات

سراسر تهران

محدوده خدمات شهر:

تهران ، حومه تهران و کرج

محدوده خدمات تهران

تهران

تلفن دفتر مرکزی:

44627360

منشور کاری و اخلاقی:

قیمت و نرخ هزینه خدمات طبق تعرفه اتحادیه
قیمت مناسب و ارزان ، سریع دقیق مطمئن ، همیشه در دسترس و آنلاین ،ارائه خدمات بدون دغدغه، مشاوره رایگان ، تکنسین های خوش اخلاق
ما همیشه ، همه جا ، با شما هستیم ، خدمات ما مخصوص محله شماست.، با ما تماس بگیرید زیرا مشاوره رایگان میباشد. تبلیغات ما "تلاش برای ارائه بهترین ها" برای شماست.

آدرس صفحه :

تعمیرگاه مکانیکی تهران : سوالات متداول

سوالات متداول که ممکنه در حین تعمیر تهران برای شما پیش بیاید:

سوالات متداول

مهمترین نکته در زمان تعمیر تهران چیست؟

تهیه و تامین قطعات فابریک و اصلی میباشد.

آیا نوع روغن برای تهران مهم است.

بله پیشنهاد میشود که توصیه کارخانه سازنده رعایت شود.

آیا سرویس دوره ای تهران واجب است؟

بله پیشنهاد میشود بصورت منظم سرویس دوره ای انجام شود.

آیا قطعات اصلی تهران در بازار موجود میباشد؟

بله.

قطعات تعویضی تهران توسط چه کسی خریداری شود؟

پیشنهاد میشود که قطعات توسط خود شما تهیه شود.

آیا سرویس دوره ای تهران و سرویس و بازدید قبل از مسافرت انجام میشود

بله.